برداشت آزاد(2)

در جلسه ی (دوشنبه 13/3/92 )نماینده شهرستان در گز (مهندس محمدزاده) و مسؤلین شهرستان در حسینیه روستای پلگرد چه گذشت ؟؟!!

- مسؤلین شهرستان: 1- آقای مهندس محمد زاده نماینده شهرستان درگز 2- آقای امامی بخشدارلطف آباد3- آقای مهندس یزدانپناه رئیس بنیادمسکن شهرستان4- آقای خراشاهی   مسؤل شرکت برق شهرستان 6- آقای ارفعی مسؤل مخابرات 7- آقای صالح نژاد مسؤل پست بانک

- در بدو ورود وقتی مسؤلین به همراه شوراها و مردم وارد کوچه (کوچه ی بین منزل جمشید ارجمندو علی صفایی) شدندتا به حسینیه بروند، محمد آقا کریمی با صدای بلندش فریاد زد : مسؤلین را کجا می برید ؟! بیارید رودخانه را ببینند!! مهندس محمد زاده (نماینده شهرستان) با شنیدن صحبتهای او جویای قضیه شده و همه مسؤلین را از وسط کوچه برای دیدن رودخانه بازگرداند!!

     لازم به یاد آوری است که حدود یک ماه است سیل آبنمای وسط روستا را برده و ارتباط دو طرف روستا تقریبا قطع و وسایل نقلیه به سختی آمدو شد می کنند و ضرورت احداث  پل طراحی شده توسط آقایان ؛ مهندس جواد سلیمانی و مهندس احمد صفایی را بیش از پیش ضروری می نماید. البته اگه شوراها پیگیری کنند.

- نماینده شهرستان ازروستا خوب حمایت کرد امّــــا نماینده های روستا ساکت بودند.

- نیازها و خواسته های روستا را حسن کرمی (یکی از کاندیداهای این دوره)نوشته بود امــــــــّا جواد صلاحی قرائت کرد.

- رضا قلی کریمی (رئیس شورای فعلی وکاندید جدید) فقط بین آقای مهندس محمدزاده و بخشدار لطف آباد نشسته بود و ژست مسؤلین را می گرفت و یادش رفته بود منتخب مردم است نه مسؤلین !!

- از فرامرزسلیمانی و اسماعیل جعفری(دیگرشورا های پلگرد و کاندیدای  جدید) خبری نبود !!

- رجبعلی علیپور(یکی ازکاندیداها) از مشکلات ایجاد شده برای کنتور برق خودش و عدم پاسخگویی مسؤلین صحبت کرد!!

- سایر کاندیداها حتی برا ی تبلیغ خودشان هم که شده یا نبودند یا هیچ حرفی نزدن!!

- با وجود هماهنگی های قبلی که قرار بود جلسه بعد از نماز مغرب و عشاء باشد برای اولین بار مسؤلین زودتر از موعد مقرر آمدند !!

-

/ 3 نظر / 42 بازدید
یک دانشجوی مشتاق پلگرد

آقای مزروعی سلام با افتخار تمام مطالبتان را می خوانم واقعا عالیـــــــــــــه خیلی از خودتون وقت گذاشتید مخصوصا " برداشت آزاد" خیلی خوبه تو را خدا حتما ادامه بدید و نکنه که شما هم خدای ناکرده ... و این بخش را ادامه ندید منتظر ادامه مطالبتون در این خصوص هستم.

اسماعیل

سلام خیلی خوشحالم که میبینم برای روستای پلگرد وبلاگ زدید با آرزوی موفقیت

کرمانج

سلام استاد. خداقوت خیلی عقبی ها نتایج شورا ها رو اعلام کردن و شما ... مال ئاوا